Sukcesy w roku szkolnym 2015/2016

• W tym roku odbyła się III edycja konkursu "Ambasador Szkolnej Wynalazczości" organizowanego przez Urząd Patentowy RP. Celem konkursu jest wyróżnienie najciekawszych projektów wynalazków lub innych rozwiązań technicznych, gier planszowych lub komputerowych wymyślonych przez dzieci, promocja kreatywności, nauka współpracy i orientacji na rozwiązywanie problemów oraz zachęcanie dyrekcji szkół podstawowych i przedszkoli do rozwijania i wspierania twórczego myślenia uczniów podczas zajęć szkolnych

Tegorocznym laureatem konkursu został uczeń naszej szkoły- Antoni Bizoń, który otrzymał wyróżnienie za grę komputerową pt. "Quiz naukowy". Oprócz wielu atrakcyjnych nagród rzeczowych Antek otrzymał "Certyfikat jakości Polskiego Towarzystwa Badania Gier". Rozdanie nagród odbyło się 4 czerwca w Muzeum Techniki w Warszawie.

W grę Antka możecie zagrać na stronie: https://antek-bizon.github.io/

• W XXV edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur” wśród nagrodzonych uczniów są przedstawiciele naszej szkoły.

Wyróżnienia w poszczególnych kategoriach otrzymali:

W kategorii Żaczek - Skalmierski Bartosz z kl. IIb, Niemczyk Jakub z kl. IIa, Pala Aleksandra z kl. IIc.

W kategorii Maluch - Raczkowski Szymon i Knotek Julia z klasy IV.

W kategorii BeniaminSkorczyńska Julia i Kubas Aleksandra z klasy V.

Serdecznie gratulujemy!

• Dnia 19.05.2016, Alicja Gawron, uczennica klasy V, zajęła I miejsce w międzyszkolnym konkursie języka angielskiego, zorganizowanym przez Gimnazjum nr 22 w Krakowie.

Serdecznie gratulujemy!

• W XIV Międzyszkolnym Konkursie KRAKÓW-MOJE MIASTO pod patronatem Rady Dzielnicy VIII w kategorii klas I-III, uczniowie naszej szkoły osiągnęli następujące sukcesy:

Anna Leszczyńska z klasy Ia i Amelia Pieczara z klasy Ib zajęły III miejsce,
    Krzysztof Kantor z klasy Ib i Michał Kotlarz z klasy Ia zajęli III miejsce,
    Julia Wikiera z klasy IIIa i Karolina Adamik z klasy IIIb zajęły również III miejsce.

Bardzo serdecznie gratulujemy wysokich wyników i życzymy dalszych sukcesów!

• W konkursie organizowanym przez Dom Kultury Podgórze pt. Cudowny świat Baśni, w którym uczestniczyło 152 uczniów z klas I. W teście ze znajomości baśni i życiorysu H. Ch. Andersena uczennice naszej szkoły osiągnęły następujące sukcesy:

Kalina Zielniok uczennica klasy Ia zdobyła II miejsce,
    Pola Chmielewska z klasy Ia i Michalina Trybuś z klasy Ic zdobyły wyróżnienia.

Uroczysty finał konkursu odbył się 15 kwietnia 2016r.
    Bardzo serdecznie gratulujemy!