Sukcesy w roku szkolnym 2011/2012

• W Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"
    - wynik bardzo dobry uzyskał Marcin Wojnar z klasy VI
    - wyróżnienie otrzymała Agnieszka Zagórska z klasy VI

• finale rozgrywek piłki siatkowej w ramach ligi Dzielnicy VIII:
    • IV miejsce zajęła drużyna dziewcząt w składzie: Sara Lejmel, Alicja Lisowska, Sylwia Dziedzic, Joanna Ostryńska, Jagoda Stachurska i Katarzyna Hadała,
    • IV miejsce zajęła drużyna chłopców  w składzie: Marcin Pstuś, Artur Machno, Krzysztof Jedlicki, Bartłomiej Zając i Mateusz Kosiński.

• rozgrywkach w unihokeja w ramach ligi Dzielnicy VIII:
    • I miejsce w grupie zajęła drużyna z klasy IV w składzie: Tomasz OstafinMateusz BrandysWojciech KrasnyMichał Grzybek i Hubert Surówka

• VI międzyszkolnym konkursie języka angielskiego dla uczniów klas VI, zorganizowanym przez Gimnazjum nr 22 w Krakowie:
    • III miejsce zajął Konrad Bocheński z klasy Vb.

• W Wojewódzkim Konkursie Ekologicznym "Na Ratunek Ziemi" pod patronatem Wojewody i Małopolskiego Kuratora Oświaty:
    • I miejsce w kategorii klas 0 - III zajęła Julia Pardała z klasy I,
    • I miejsce w kategorii klas IV - VI zajął Marcin Wojnar z klasy VI.

• Do finału  Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego zakwalifikował się Marcin Wojnar z klasy VI.

• Do międzyszkolnego etapu konkursu "Krakowska Matematyka" zakwalifikował się Marcin Wojnar z klasy VI.

• W konkursie plastycznym pt. „Pamięci tych, którzy walczyli o wolną i demokratyczną Polskę – 30 rocznica ogłoszenia stanu wojennego w Polsce” ogłoszonego przez Komisję Międzyzakładową Pracowników Oświaty NSZZ „Solidarność” Kraków – Podgórze:
    • I miejsce zajął Marek Wojnar z klasy II b,
    • III miejsce zajęła Paulina Łołka z klasy Va,
    • wyróżnienie otrzymała Weronika Wróblewska z klasy II a.

• Do rejonowego etapu Małopolskiego Konkursu Biblijnego zakwalifikowali się: Paulina Piórecka i Marcin Wojnar z klasy VI.

• W VII edycji konkursu"Jan Paweł II - Nasz Papież" organizowanym przez Podgórski Dom Kultury w Krakowie:
    • III miejsce zajął Marcin Wojnar z klasy VI
    • wyróżnienia otrzymali: Julia Sterecka z klasy IV, Julia Margielewska, Magdalena Walczak, Łukasz Sawicki i Piotr Bobrowicz z klasy V b.

• międzyszkolnym konkursie polonistycznym zatytułowanym „Potyczki językowe”, organizowanym w Szkole Podstawowej nr 133 w Sidzinie, brali udział uczniowie z siedmiu szkół Dzielnicy VIII.

• I miejsce w konkurencji klas I-III zajęła Oliwia Adamczyk z klasy III b

• III miejsce w konkurencji klas IV – VI zajęła Iga Olszowik z klasy V b.

• Do rejonowego etapu Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego zakwalifikował się Marcin Wojnar z klasy VI.

• Do rejonowego etapu Małopolskiego Konkursu Matematycznego zakwalifikował się Marcin Wojnar z klasy VI.

• Do rejonowego etapu Małopolskiego Konkursu Humanistycznego zakwalifikowała się Patrycja Machno z klasy Vb.

• rozgrywkach piłki nożnej dziewcząt w Dzielnicy I:

•   I miejsce zajęła drużyna w składzie:  Agnieszka Pawłowska, Sara Lejmel, Patrycja Machno, Paulina Koczur, Angelika Kolorus, Paulina Łołka, Emilia Garus i Sylwia Dziwisz.

• W konkursie pod patronatem Pana Bogusława Kośmidera Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa zorganizowany przez radę Dzielnicy VIII pt.„Bezpiecznie w domu, szkole i na ulicy"

• I miejsce w kategorii klas starszych zajęła drużyna w składzie: Sylwia Dziedzic i Sara Lejmel z klasy VI

• III miejsce w kategorii klas I - III zajęła drużyna w składzie: Martyna Dziedzic z klasy III b i Tymoteusz Skwierawski z klasy III a

Uczniowie otrzymali cenne nagrody, a szkoła pozyskała znaczną kwotę pieniędzy na zakup sprzętu dydaktycznego.